Młodzik: Pogrom Abramowa

W sobotni poranek najmłodsza grupa KS Góry Puławskiej spotkała się u siebie w dziewiątej kolejce z GKS Abramów. Młodzi zawodnicy nie pozostawili złudzeń kto jest lepszy pokonując przeciwnika 10 - 0 . Gra młodych zawodników wyglądała naprawdę fajnie i miło na nią się patrzyło. GKS Abramów nawet przez chwilę nie nawiązał równorzędnej walki z Górą. Łupem bramkowym podzielili się Kacper Jarzynka  x 4  , Krzysztof Nakonecki x2 , Kacper Konopka x2 , oraz Szymon Czechowski i swoją pierwszą debiutancką bramkę dla Góry strzelił Dawid Napora. Wynik powinien być dużo wyższy lecz jak w poprzednich meczach szwankowała skuteczność. Chłopcom należą się duże brawa bo to jest już drugi mecz z rzędu gdzie odnoszą wygraną. Miejmy nadzieje ze pozostałe dwie kolejki także będą dla nas pomyślne.

KS Góra Puławska 10 - 0 GKS Abramów

Bramki: Kacper Jarzynka x 4 , Krzysztof Nakonecki x2 , Kacper Konopka x2 , Dawid Napora , Szymon Czechowski.

Skład: Patryk Skwara , Dawid Gawęda , Jakub Zatorski , Kacper Jary , Michał Misztak , Szymon Czechowski , Kacper Konopka , Kacper Jarzynka , Krzysztof Nakonecki.

Ponadto grali: Witold Biskup , Szymon Król , Jarosław Kupczyk , Kacper Wichrowski , Dawid Napora , Michał Szatkowski , Adam Chodoła.