Seniorzy: Pewne Zwycięstwo

KS Góra Puławska odniosła czwarte zwycięstwo  z rzędu , po bardzo dobrym meczu wygrała z Wodniakiem Łaziska -Piotrawin 3 -1 po bramkach Karola Korczaka , samobójczej bramce oraz Pawła Czekaja .Wynik powinien być dużo wyższy ale niestety w dogodnych sytuacjach nasi napastnicy dokonywali złych wyborów .Dziś cała drużyna zasługuje na brawa bo grała z zębem z rozmachem ,przyjemnie było popatrzeć na tak grających chłopaków z Góry .W pierwszej połowie pomimo kilku dogodnych szans dopiero bramkę Góra strzeliła w 43 minucie za sprawą Korczaka po pięknej akcji. Wodniak w tej części ograniczył się do grania długich piłek i liczył na to że któryś z wyrzutów z autu przyniesie im bramkę .Druga odsłona zaczęła także się po myśli  gospodarzy którzy znów stworzyli sobie kilka sytuacji lecz ich nie wykorzystaliśmy , dopiero w 60 minucie po wrzucie z autu Bełczyka  , na głowę napastnika Góry który przedłużył piłkę i nie porozumienie między bramkarzem Wodniak a obrońcą który pakuje do swojej bramki piłkę. W 70 minucie na boisku pojawił się Paweł Czekaj i już w 76 zdobył bramkę na 3-0.W końcówce mieliśmy sytuacje dwóch zawodników z Góry na bramkarza i nie potrafiliśmy ich skończyć bramka ,gdzie bramkarz wznowił szybko grę i w 90 minucie honorowa bramkę zdobył Wodniak. Gra Góry oraz zaangażowanie , pokazało że mamy duży potencjał i jeśli chcemy to z każdym możemy wygrać. Oby tak dalej .

KS Góra Puławska 3 - 1 Wodniak Piotrawin

Bramki: 43^ Korczak , 60 ^ Samobój , 76^ Czekaj

Skład: Szewczyk , Trochym , Bełczyk , Wulczyński , Dusiński , Chabros , Koza , Sułek , Moniuszko , Korczak , Mrozek.