Przełamanie Młodzików

Po czterech porażkach z rzędu , młodzicy starsi w końcu się przełamali w Nałęczowie wygrywając z Cisami 0- 5 .Bramki dla Góry strzelali Kacper Konopka , Kacper Jarzynka , Krzysztof Nakonecki  , Szymon Czechowski oraz padała bramka samobójcza. Mecz od samego początku był pod dyktando zawodników Góry Puławskiej , w 16 minucie było już 0-3 i wydawało się że skończy się delikatnym pogromem bo oprócz tych bramek strzelonych nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych szans na zdobycie bramki. Niestety w 21 minucie nie odpowiedzialne zachowanie naszego obrońcy Filipa Kowalczyka skutkuje usunięciem go z boiska za uderzenie przeciwnika w twarz , do końca meczu więc Góra grała  jednego mniej . Ale pomimo że graliśmy jednego zawodnika mniej to nie widać było tego na boisku i sędzia tego spotkania wybitnie chciał pomóc Cisom ponieważ w drugiej połowie zdarzało się że Góra grała w  6 osobowym składzie a Cisy w 9 , lecz nawet pomoc sędziego  nie pomogła ,  w drugiej połowie Cisy po indywidualnej akcji Jarzynki strzeliły sobie bramkę samobójczą , a w 60 minucie meczu , Szymon Czechowski w swoim stylu pokonał bramkarza gospodarzy. Cieszą punkty cieszy fajna gra , szkoda tylko że sędzia tego spotkania gwizdał w jedną stronę....i powinien usunąć także zawodnika Cisów a nie tylko naszego bo obaj zachowali się nie sportowo...

Cisy Nałęczów 0 - 5 KS Góra Puławska

Bramki: Konopka , Jarzynka , Nakonecki , Samobójcza , Czechowski.

Skład: Skwara , Kowalczyk , Gawęda , Zatorski , Konopka , Misztak , Czechowski , Jarzynka , Nakonecki.

Ponadto grali: Napora , Biskup , Kupczyk , Wichrowski

Czerwona Kartka: Filip Kowlaczyk