Senior: Przygotowania do sezonu 2015/16

Już za kilka dni, a dokładniej 14 lipca (wtorek) o godzinie 18.00 seniorzy naszego klubu zaczną przygotowania do nowego sezonu 2015/16. Personalnie kadra pierwszego zespołu na pewno zostanie wzmocniona niektórymi juniorami. Czy pojawią się jednak nowi zawodnicy? Zapewne tak, a czy będą odejścia z zespołu? Jakieś się zapowiadają,  ale to się okaże  już na najbliższym treningu. Liga ma zacząć się 15 sierpnia. Zapraszamy na treningi nowych zawodników, którzy mają chęć reprezentować nasz klub.

Mamy już zaplanowane wstępnie sparingi z rywalami z naszej ligi i są to:

1.sierpień - Cisy Nałęczów (boisko w Górze)

5.sierpień - Hetman Gołąb (boisko w Górze)

???? - Garbarnia Kurów

Lzpn podał wstępny skład lig młodzieżowych, a jak wiemy, w naszym klubie mamy takie dwie drużyny i tak:

Junior: LLJS 2015/16
Oto rywale naszej drużyny: Powiślak Końskowola, Zawisza Garbów, KKS Garbarnia Kurów, Mazowsze Stężyce, Legion Tomaszowice, MKS Ryki, BKS Bogucin, Czarni Dęblin

Trampkarz: LLTM gr. II. 2015/2016
Oto rywale naszej drużyny: KS Hetman Gołąb, KKS Garbarnia Kurów, UKS Dys, LKS Serokomla Janowiec, KS Drzewce, GTS Zawisza Garbów, UKS Laskovia, MOSiR Lubartów oraz Cisy Nałęczów