Senior: I znów 90 minuta....

Znów tak jak jesienią przegrywamy spotkanie tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu.... i znów mamy wynik 1-2 dla KS Drzewce. Bramkę dla nas strzelił  Damian Oleś, do przerwy wynik był 1-1.Choć w pierwszej połowie jedna jak i druga drużyna miała swoje sytuacje do strzelenia bramki ale ich nie wykorzystywała.Druga połowa to przewaga Drzewc którzy stwarzają sobie kilka dogodnych sytuacji aby zdobyć bramkę.Nasz zespół nastawił się na kontry z których mieliśmy trzy 100% sytuacje i jak zwykle je marnujemy.Nadchodzi nieszczęsna 90 minuta, rzut rożny i tracimy bramkę dającą wygraną liderowi naszej grupy A klasy.

KS Góra Puławska 1-2 KS Drzewce

Bramka:23^ Oleś

Skład:Ozturk,Trochym,Kurpiński,Czerski,Szymański,Moniuszko,Jężak(80^Płachta),Chrzanowski,Araźny(46^Taradyś),Korczak,Oleś(60^ Czekaj).