Junior Mł: MKS RYKI pokonane.

W dniu dzisiejszym nasi zawodnicy zagrali trzeci sparing przygotowujący do ligi tym razem z rówieśnikami z MKS RYKI.Spotkanie wygraliśmy 4-2 i jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającą się ligą.Mogliśmy to spotkanie dużo więcej wygrać bo zmarnowaliśmy rzut karny i kilka sytuacji sam na sam.Dwie bramki strzelił Dawid Tyburcy po jednej dołożyli Szymon Czechowski oraz nowy nabytek Wojtek Gałek.

KS Góra Puławska 4 - 2 MKS RYKI

Bramki: 10^25^ Tyburcy, 51^Czechowski,68^ Gałek

Skład:Oleś,Zatorski,Kowalczyk,Gawęda,Kupczyk,Gałek,Kwaśny,Czechowski,Śliwka,Tyburcy, Urbanowicz.

Ponadto grali:Ciepielewski,Król,Cieślak,Kamiński, Zawodnik Testowany.

Oficjalnie do drużyny zostali zgłoszeni:Kacper Ciepielewski,Wojciech Gałek,Wojciech Kamiński,Jan Cieślak,Jakub Winsztal. Jeszcze jeden zawodnik oczekuje na potwierdzenie do gry w naszej drużynie.Nowo zgłoszonych witamy na pokładzie.