Senior: Do lidera po punkty

Dla jednych to mecz o wszystko, dla drugich praktycznie o nic. Nasz klub w niedzielne popołudnie jedzie walczyć do lidera z Kazimierza Dolnego, spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 17.00 na boisku w Bochotnicy. Arbitrami tego spotkania będą Kasperski, Brzozowski oraz Komanderski. Orły mają szanse wrócić tam, gdzie w całej historii i klubu grali najwyżej, czyli do Okręgówki, a potrzeba im zwycięstwa lub niekorzystnego wyniku w spotkaniu Amator - Mazowsze. Ekipa Rafała Dryka w ostatniej kolejce właśnie z Mazowszem w Stężycy wygrała w dramatycznych okolicznościach strzelając bramkę w 96 minucie. Orły zajmują pierwszą pozycję, gdzie wygrali 16 spotkań, 2 zremisowali i 5 przegrali, a ich stosunek bramkowy to 82-33. W meczu jesiennym rozegranym w Górze Puławskiej padł wynik 0:1 dla Orłów, ale kto był na tym spotkaniu, ten wie, iż ekipa Marka Nowaka powinna to spotkanie wygrać. Góra Puławska jedzie do Kazimierza walczyć o 3 punkty i zakończyć sezon zwycięstwem, aby nastroje przed kolejnym sezonem były optymistyczne. Tak więc zapraszamy wszystkich kibiców Góreczki na stadion do Bochotnicy w niedzielę na godzinę 17:00.