Podsumowanie mistrzowskiego sezonu cz.II

Czas na drugą część podsumowania mistrzowskiego sezonu S Góry Puławskiej.

11 kwietnia 2015 roku, Stadion w Górze Puławskiej. Rundę wiosenną zaczynamy meczem z Mazowszem Stężycą. W ostatnich spotkaniach z Rosołami padły wyniki 9:0 oraz 5:1(sparing). Na wiosnę stało się tak samo, czyli zwycięstwem Góreczki lecz nie tak pewnym jak wcześniej. Wynik końcowy 3:0.
Tydzień później na Pomarańczową Twierdzę przybył BKS Bogucin. Można o tym meczu napisać jedno: Chrzanowski show. 5 bramek Chrzanka załatwiło mecz. Wynik 7:2.

Kolejne spotkanie, to ciężka przeprawa z GTSK Gigant Przytoczno. Początkowo przegraliśmy to spotkanie 1:0 ale... drużyna z Przytoczna na mecz z Góreczką wystawiła niestosownych zawodników, co poskutkowało utratą 3 punktów. Mecz zakończył się walkowerem 3:0 dla Góry.
No i przylecieli..Czarni Dęblin, jedyna drużyna, która stanęła na drodze rozpędzonej Góreczce na jesień, zawitała w Górze Puławskiej. Zapowiadał się ciężki mecz i.. takiego nie było. Łatwa wygrana 9:1 umocniła KSGP na fotelu lidera.
Pierwsze potknięcie. KS Wisła Józefów jako jedyna drużyna postawiła nam się w rundzie wiosennej. Mecz pełen walki, pełen okazji. Niestety tylko 1:1.
Strzelanina. Najwyższe zwycięstwo w historii juniorów, nie wiem czy też całego klubu. W tym meczu bramka wpadała średnio co 4 minuty. Trener Wulczyński podczas meczu z Czarnymi Dęblin mówił: Chciałbym, żeby wreszcie padł dwucyfrowy wynik. Proszę bardzo! KS Góra Puławska - Sokolik Lublin 20:0. Można? Można. Ale mecz był rozgrywany 7 na 11. Nie wiem, co się stało z tak ambitną drużyną Sokolika, która walczyła jak równa z równym na jesień. Przyjeżdżając do Góry, przyjechała w bodajże 15. Zagrało 7 dlatego że nie wszyscy mieli ważne badania, albo mieli po prostu zmienioną datę...
Ryki tyki i mistrzostwo! Jak na jesień, tak samo na wiosnę. Z MKS Ryki o mistrzostwo. Jesienią padł wynik5:2dla juniorów Góry. Na wiosnę wyniki troszkę inny. Najpiękniejszą bramkę w tym meczu a nawet w sezonie według trenera strzelił Fabian Czerwiński. Końcowy wynik 4:1 dla Góry.
Statystki drużyny:
Stosunek bramek: 71-9
Najlepsi strzelcy: Kamil Chrzanowski (22), Kacper Niemiec (12), Dominik Araźny (10)

Tak więc, KS GÓRA PUŁAWSKA drugi rok z rzędu króluje na lubelskich boiskach. Mistrzostwo to zasługa trenera oraz dzielnie trenujących zawodników. Słowa podziękowania kieruje w stronę trenera Marka Wulczyńskiego. Dziękuję za czas włożony w pracę z nami, za słowa pochwały a nieraz też gorzkie słowa. Za motywację w dążeniu po mistrzostwo. Odbudowanie drużyny po ciężkich czasach jest ciężkim zadaniem, którego trener dokonał.
Słowa podziękowania kieruję do zawodników drużyny, gdyby nie nasza chęć gry, wytrwałośćnie osiągnęlibyśmy nic przez ostatnie 2 lata. Do zobaczenia w sierpniu!