Młodzik : Tylko remis w Garbowie

W ten chłodny sobotni poranek młodzicy starsi udali się do Garbowa żeby powalczyć o kolejne punkty z miejscową Zawiszą .Mecz był bardzo zacięty i skończył się remisem 2-2. Obie bramki dla Góry strzelił Szymon Czechowski. Wracając do meczu to Góra powinna wywieść trzy oczka . W pierwszej połowie już w drugiej minucie Góra przegrywa 1-0 przy biernym zachowaniu  naszych obrońców .Zawisza w całej pierwszej połowie już praktycznie nie zagroziła bramce Patryka Skwary , zespół z Garbowa miał kilka rzutów rożnych ale z nich nic nie wynikało , natomiast nasi zawodnicy seryjnie marnowali wypracowane 100% szanse, nawet  Misztak przestrzelił karnego ale przytomnie przy dobitce zachowała się Czechowski i w 17 minucie było 1-1. W kolejnych minutach Góra coraz mocniej napierała lecz dalej trwał festival nie mocy pod bramką i tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie Góra dalej atakowała i marnowała setki przez Konopkę oraz Jarzynkę  (kilkakrotnie w całym meczu)  , zespół z Grabowa nastawił się na kontry które były groźne . W 40 minucie Szymon Czechowski strzelił w swoim stylu pod poprzeczkę i było 1-2 dla Góry. Wydawało się że kwestią czasu jest kolejna bramka ale w dniu dzisiejszym skuteczność naszych napastników było zerowa... w najłatwiejszych sytuacjach nie potrafili strzelić  i to się skończyło bramką dla Zawiszy na 2-2 , po nie wykorzystanej sytuacji poszła szybka kontra gdzie nasz stoper wraz z bramkarzem źle się ustawili i z tego padła druga bramka dla gospodarzy. Mecz więc zakończył się wynikiem 2-2 gdzie zawodnicy z Garbowa tylko się cieszyli...

Zawisza Garbów 2 - 2 KS Góra Puławska

Bramki: 17^ , 40^ Szymon Czechowski

Skład : Patryk Skwara , Dawid Gawęda , Kacper Jary , Jakub Zatorski , Michał MIsztak , Szymon Czechowski , Kacper Konopka , Kacper Jarzynka , Krzysztof Nakonecki.

Ponadto grali: Michał Szatkowski