Młodzik : Po wyrównanym meczu bez punktu

Dzisiejsze spotkanie nie skończyło się szczęśliwie dla naszych Młodzików Starszych. Ludwiniak Ludwin wygrał przewagą dwóch goli. Nasz zespół podczas tego meczu miał sporo sytuacji do strzelenia bramek, niestety ich nie wykorzystał. Goście w niespodziewanych momentach, kiedy to Góra miała przewagę, strzelali gole. Pierwsza bramka padła po błędzie w kryciu naszego zawodnika Szymona Czechowskiego. W pierwszej części meczu oddaliśmy siedem strzałów w światło bramki. Bramkarz gości wykazał się świetnym refleksem. Początek drugiej połowy meczu należał do naszej drużyny. Niestety, Konopka, a w następnych minutach Wolszczak i Jarzynka marnowali sytuacje ‘sam na sam’. Około 45 minuty, znów po przewadze Góry, zespół z Ludwinu wyszedł z kontrą i zastępujący dziś w bramce Patryka Skwarę, Szymon Król przepuścił strzał z około 20 metrów. Wynik ukształtował się na 0:2. W tym momencie stało się jasne, że Góra Puławska tego meczu nie wygra. Szanse miała po rzutach rożnych, nie wykorzystała ich. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

KS GÓRA PUŁAWSKA 0-2 LUDWINIAK LUDWIN

Skład: Król, Zatorski, Gawęda, Jary, Wolszczak, Misztak, Czechowski,  Konopka, Jarzynka

Ponadto grali: Napora, Beczek, Kupczyk, Nakonecki