Młodzicy: Podsumowanie jesieni

Jak to była runda dla najmłodszej grupy KS Góry Puławskiej  (Młodzicy Starsi) a była to runda z upadkami oraz z wzlotami w której plasujemy się na 8 pozycji  gdzie zdobyliśmy 7 punktów ,wygrywając dwa spotkania ,jeden remisując i doznając siedmiu porażek a nasz stosunek bramkowy to 13-37 , niestety ale mogło by być dużo lepiej ale do tego przyczyniło się kilka składowych .Ogólnie oceniam grę w wykonaniu młodych zawodników na trójkę z plusem .W tej lidze co dziś gramy jest o wiele silniejsza niż ta co graliśmy rok temu jako młodzik młodszy , tu gramy z zespołami które w tamtym roku grały w lidze wojewódzkiej , gdzie zajmowały wysokie miejsca ( MKS Ryki , Mosir Lubartów , Górnik Łęczna , Sygnał Lublin spadły tylko dlatego że starszy rocznik nie utrzymał ligi) do tego dochodzi zawsze mocny Puławiak Puławy .Rzeczywistość troszeczkę okazała się brutalna  ponieważ jeszcze jako tako u siebie z każdym z tych zespołów graliśmy równorzędne zawody  nie znacznie przegrywając lecz już na wyjazdach było bardzo źle ( Porażka 10-0 z Puławiakiem). Najwyższe zwycięstwo przypadło nam z GKS Abramów 10-0 , lecz niestety ten zespól został pod koniec rundy wycofany z ligi , więc po weryfikacji Lzpn  nasze najwyższe wygrana to z Cisami Nałęczów 5-0.

W spotkaniach u siebie straciliśmy 13 bramek a strzeliliśmy tylko 2 gole.W meczach wyjazdowych pod względem strat było to 24 bramki a strzelonych 11. Niestety ale seria nie strzelonych bramek w pewnym momencie wynosiła pięć meczy z rzędu gdzie w każdym z tych spotkań mieliśmy kilkanaście sytuacji do strzelenia kilku bramek.

Strzelcy w rundzie wiosennej to:

1.Szymon Czechowski - 4 Gole

2.Krzysztof Nakonecki , Kacper Jarzynka , Kacper Konopka ,  Michał Misztak  - 2 Gole

3.Jedna gol padł po strzale przeciwnika z (Cisów Nałęczów)

Najwięcej Minut rozegrali:

1.Jakub Zatorski - 567 minut (10 spotkań)

2.Filip Kowalczyk - 540 minut  ( 9 spotkań) , Kacper Jary - 540 minut (9 spotkań)

3. Dawid Gawęda - 533 minuty (10 spotkań)

Największe plusy tej rundy to: Krzysztof Nakonecki , Jakub Zatorski , Adam Chodoła .

Jako drużyna uważam że zrobiła postęp w stosunku do pierwszego sezonu  , lecz składowe zadecydowały o takim wyniku a nie innym  a są nimi:

- w trzech spotkaniach gra bez etatowych bramkarzy (choroby, wyjazdy)

- nie zrozumiałe decyzje nie puszczenia dziecka przez rodzica na mecz (pomimo że dziecko jest całkowicie zdrowe a na dworze jest ciepło)

- Kontuzje

- większość spotkań rozgrywana w nie najmocniejszym ustawieniu.

Perspektywy na rundę wiosenną :

-Powrót wiodących postaci do drużyny po kontuzjach

- Czas działa na korzyść młodych zawodników

- Dojście nowych chłopaków do drużyny (2- 3 nowych)

Miejmy nadzieje że runda wiosenna będzie wykonaniu młodych zawodników dużo lepsza , nie wynik jest najważniejszy ale kształtowanie zawodnika pod względem piłkarskim oraz charakteru i to jest główny cel jaki sobie założyliśmy.