Junior: Zwycięstwo w Dęblinie

W sobotę 1 września o godz. 17:00 rozegraliśmy drugi mecz ligowy z Orlęami Dęblin. Po pierwszej kolejce nasz przeciwnik wysoko pokonał w Kurowie zespół Garbarni aż 8:1 więc chcieliśmy osrożnie podejść do tego spotkania. Niestety już w 3 min. po błędzie w środku boiska tracimy bramkę. Zimny prysznic dobrze nam zrobił  i w kolejnych minutach stworzyliśmy sobie kilka 100% sytuacji których nie potrafiliśmy zamienic na gola. Dopiero w 26 min. Krystian Grobel mijając kilku obrońców doprowadził do remisu. Cały czas atakowaliśmy ale to gospodarze strzelają bramkę "do szatni". Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani co poskutkowało golami: Kacpra Urbanowicza w 49 min. i Damiana Wolszczaka w 54 min. Cały czas chcieliśmy przypieczętować zwycięstwo a udało nam się to dopiero w końcówce, strzelcem po raz drugi Grobel. Mecz mogliśmy zakończyć dużo wyższym zwycięstwem ale znakomicie spisywał się bramkarz z Dęblina. 3 punkty jadą do Góry. Brawo chłopaki!

Skład: Skwara - Gawęda, Maik, Kowalczyk, Kupczyk - Beczek (41' Czechowski), Wolszczak, Konopka, Śliwka (70' Król) - Tyburcy (41' Urbanowicz), Grobel.

Czarni Orlęta Dęblin - KS Góra Puławska 2:4

Bramki: Grobel x2, Urbanowicz, Wolszczak.

Już za tydzień w sobotę 8 września zagramy u siebie z LKS Kamionka.