Grać w przewadze i przegrać..

Nie będą dobrze wspominać ostatniego meczu piłkarze KS Góry Puławskiej. Mimo prowadzenia do przerwy 1:0 ten mecz przegrywamy 1:2 z Hetmanem Gołąb.

Już w 13 minucie meczu dobrym strzałem zza pola karnego, bramkarza gospodarzy (Hetman gospodarzem) pokonał Gracjan Kułagowski. W 18 minucie niestety kontuzji doznał Mirek Kurpiński i został zmieniony przez Tomka Płachte. Zejście z boiska Mirasa troche pogorszyło naszą sytuację na boisku. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji by powiększyć wynik, niestety nasza skuteczność jak zwykle raziła.. W 36 minucie bardzo dobrą sytuację zmarnowali zawodnicy z Gołębia. Pod koniec pierwszej połowy najlepszą okazję na podwyższenie wyniku dla Góry, miał Wojtek Woźniak, niestety w tej sytuacji dobrze zachował się bramkarz.. Do pierwszej połowy 1:0 dla Góry.

W drugiej połowie nasza gra wyglądała nieco gorzej niż w pierwszej. Nastąpiło kilka zmian kadrowych. Najdogodniejszą sytuacje miał Choniawko, który minął bramkarza gospodarzy i zamiast podać do dobrze wbiegajacego Urbanowicza, po prostu zaprzepaścił szansę na podwyższenie wyniku... Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. W 75 minucie mieliśmy już remis, dobra akcja z prawej strony boiska, dorzucenie w pole karne i jeden z napastników z Gołębia głową skierował piłkę do bramki. Kilka minut wcześniej, czerwoną kartkę obejrzał jeden z zawodników Hetmana. Około 80 minuty sędzia wskazał na wapno, to była dość kontrowersyjna interwencja (faulowany zawodnik krzyknął, po chwili wstał jakby nigdy nic..), egzekutor pewnie pokonał Sławka Szewczyka i niestety 1:2.. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Hetman Gołąb - KS Góra Puławska 2:1 (0:1)
Bramkę strzelił: Gracjan Kułagowski '13
Skład: S. Szewczyk - A. Zarychta, M. Kurpiński (18' T. Płachta), K. Trochym, Ł. Bełczyk (80' R. Wichrowski) -
 W. Woźniak, M. Moniuszko, D. Kułagowski(77' D. Urbanowicz), G. Kułagowski (60' P. Szymański) -