JUNIOR: Wznowiono rozgrywki młodzieżowe

W minioną niedzielę o godz.14:00 w Górze Pułwskiej ruszyły rozgrywki młodzieżowe. W tym sezonie nasz zespół występował będzie w Lubelskiej Lidze Juniorów Młodszych Gr I. Pod wodzą nowego Trenera Marka Wulczyńskiego w pierwszej kolejce podejmowaliśmy u siebie zespół Hetmana Gołąb. Jak na derby gminne przystało, spotkanie było bardzo zacięte lecz żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki. Pomimo dużej przewagi i licznych okazji do zdobycia bramki przez drużynę gospodarzy kończymy to spotkanie z 1 punktem na koncie.

Przed nowym sezonem do drużyny dołączyli: Krystian Grobel (Laskovia Baranów), Jakub Nastaj (Powiślak Końskowola), Jakub Maik (Wisła Puławy).

Już w najbliższej kolejce zmierzymy się w Dęblinie z miejscowymi Orlętami. Początek spotkania w sobotę 1 września o godz. 17:00.