Seniorzy: "Chcemy zając dobre miejsce"- Marek Nowak

Runda jesienna może zostać zapisana na plus czy może minus?

Mamy szóste miejsce z cztery punkty starty  do lidera , ale ostatni mecz graliśmy z Orłami Kazimierz Dolny. Przy korzystnym rozstrzygnięciu bylibyśmy liderami, a z przebiegu meczu tak właśnie powinno być .Taki wynik by mnie w pełni zadowalał .Biorąc pod uwagę obecny stan personalny to zajmowane miejsce należy uznać za niezłe .W tamtym roku zespół skończył rozgrywki na siódmym miejscu , a teraz udało się nam wprowadzić kilku juniorów między innymi Michała Czerskiego czy Mateusza Kozę.Oni wcześniej nie mieli styczności z piłką seniorską  , a nieźle wprowadzili się w zespół.Damian Kułagowski nawet zdobywa bramki.To niezły prognostyk przed rewanżami.

Praktycznie nie grał najlepszy dotychczas strzelec- Paweł Czekaj.

Tak , nie grał .bo pracował.Wyjeżdżał w delegacje służbowe i nie miał takiej możliwości.

Jeśli mowa o rundzie wiosennej to na co mogą liczyć kibice w Górze Puławskiej?

Planem jest miejsce w pierwszej trójce .Awans nie jest priorytetem , ale chcemy zając dobre miejsce na koniec sezonu by uczcić dziesięciolecie  klubu , które będzie miało miejsce w czerwcu.

Jak trener ocenia postawę innych zespołów w lidze? Kto zaskoczył ? Kto rozczarował?

Na plus na pewno należy ocenić postawę Serokomli Janowiec i Orłów Kazimierz. Jest to jednak związane z pozyskaniem kilku zawodników , którzy mają odpowiednie doświadczenie i przygodę w wyższych klasach rozgrywkowych.Na plus także oceniam Mazowsze Stężyca .Zdecydowanie zawiodły Cisy Nałęczów , więc spadkowicz z klasy okręgowej.

A jak z wyróżnieniami konkretnych zawodników z pańskiego zespołu?

Warto wyróżnić Mateusza Mrozka , dobre występy notował Karol Korczak .Również nieźle grał nasz bramkarz Sławek Szewczyk.

Ktoś zawiódł?

Dużo bramek straciliśmy po błędach linii obrony i nad tym będziemy w zimie pracować.Skuteczność też była naszym mankamentem ,stwarzaliśmy dużo sytuacji i to takich dwustu procentowych. Gdybyśmy je wykorzystali to niektóre mecze inaczej by wyglądały .Również nasza pozycja w tabeli.

Trudno o jakieś poważne transfery na poziomie A klasy , ale czy są przewidywane jakieś roszady?

Nikt od nas raczej nie odejdzie.Mamy tu fajną atmosferę , taki specyficzny klimat. Trenujemy w licznym gronie , co w tej lidze jest rzadko spotykane .Na każdym treningu jest 14-15 zawodników. Są natomiast przymiarki do ewentualnych  wzmocnień , ale nie ma co na razie mówić o nazwiskach.

Tygodnik    "Nasz Region"