Senior: Sparingowe derby dla Góry.

W dniu dzisiejszym na boisku "Ken" rozegrano sparingowe derby lewej strony Wisły pomiędzy KS Górą Puławską  a SKS Leokadiów. Spotkanie zakończyło się dość wysokim wynikiem bo aż 7-3 dla Góry.Pierwsza połowa to wyrównana gra ale to Góra groźniej atakowała i do przerwy było 2-1 .Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie w ciągu 20 minut nasza drużyna zdobyła 5 bramek.Ostatnie 15 minut tego spotkania to jakieś nieporozumienie.

KS Góra Puławska 7-3 SKS Leokadiów

Bramki: 12^ Kułagowski,40^,66^ Korczak, 51^ Wożniak, 61^ samobójcza,71^Jężak,77^ Arażny

Skład: Guzek,Trochym Kurpiński,Szymański,Wichrowski,Taradyś,Zawodnik Testowany,Zawodnik Testowany,Wożniak,Kułagowski,Korczak.

Ponadto grali: Zarychta,Jary,Czerski,Jężak,Czekaj,OIeś,Arażny, Bartkiewicz,Suszek,Zawodnik Testowany.