Młodzik: Upadek Zawiszy w Górze

To było ostatnie spotkanie ligowe tego sezonu Młodzików w Górze Puławskiej. Młodzież pewnie pokonała Zawiszę Garbów 6:0 pomimo osłabień kadrowych. Mecz od samego początku był pod dyktando Góry, która raz za razem stwarzała sobie bardzo dobre sytuacje, niestety je marnowała. W końcu po pięknej akcji Michał Misztak strzela na 1:0, w kolejnych minutach bramki strzelają Jarzynka oraz  Nakonecki po przepięknie rozegranej akcji i zamknięciu wspomnianego już Nakoneckiego. Zawisza nie zagroziła praktycznie w ogóle w pierwszej połowie, poza dwoma rzutami rożnymi. W drugiej połowie worek z bramkami rozwiązał się po chwili i Nakonecki strzelił w sytuacji "sam na sam" lobując bramkarza, była to kolejna bramka Krzyśka w takim stylu. W kolejnych minutach Góra przeważa i udokumentuje to dwoma bramkami Jarzynki. Pomimo następnych szans nie udaje się zmienić wyniku  i spotkanie kończy się 6:0. Zawisza w drugiej połowie miała dwie sytuacje, ale w jednej z nich bardzo dobrze zachował się Skwara, w drugiej natomiast nasz bramkarz rezerwowy Król.

KS GÓRA PUŁAWSKA 6 - 0 ZAWISZA GARBÓW

Bramki: 5^ Misztak 22^,33^ Nakonecki, 18^ 38^ 45^ Jarzynka.

Skład: Skwara, Zatorski, Kowalczyk, Gawęda, Misztak, Czechowski, Wolszczak, Jarzynka, Nakonecki

Ponadto grali: Napora, Kupczyk, Chodoła, Król, Beczek