Minimalna porażka z Hetmanem

Derby Gminy Puławy zapowiadały się ciekawie i takie też były. Pierwsza na prowadzenie wyszła już w 9 minucie KS Góra Puławska, bramkę strzelił Wojciech Woźniak. Okazję na podwyższenie wyniku na 2:0 miał Kacper Urbanowicz, niestety nie trafił czysto na pustą bramkę i dalej mieliśmy 1:0 dla gospodarzy. Niewykorzystane sytuacje się mszczą, w 39 minucie po dość kontrowersyjnym karnym, goście strzelają bramkę na 1:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie obie drużyny atakowały bramki przeciwników. Bardzo dobrą okazję miał nasz kapitan Damian Kułagowski, piłka po jego strzale w 58 minucie zatrzymała się niestety na poprzeczce.. Niestety znów Hetman nas karci po stracie w środku pola Kuby Boneckiego, kontra gości która poskutkowała bramką na 1:2, chwilę później mogło być już 1:3, piłka po strzale jednego z zawodników gości zatrzymała się na słupku a w kolejnej sytuacji bardzo dobrze spisał sie nasz bramkarz Piotr Guzek. Gospodarze do ostatnich minut walczyli o dobry rezultat, w 85 minucie dobrą okazje zmarnował Paweł Ozimek, który w dogodnej sytuacji strzelił nad bramką, następnie zamieszanie w polu karnym wyjaśnili obrońcy gości.

Po dwóch wygranych przyszedł czas na porażkę. Mimo przegranej drużyna walczyła do samego końca. Utrzymujemy 7 punktów przewagi nad strefą spadkową. W Wielką Sobotę o 14stej gramy z Wodniakiem Piotrawin Łaziska