Janowianka znowu mocna

We wczorajszym spotkaniu, które było rozgrywane w Janowie Lubelskim pomiędzy drużynami MKS Janowianka Janów Lubelski a KS Góra Puławska padł wynik 3:0. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, choć minimalnie na korzyść gospodarzy, którzy wygrali ją 1:0. Blisko sprawienia niespodzianki była drużyna gości. W pierwszej połowie dobre zachowanie Trochyma, który posłał długą piłkę do Woźniaka, ten minimalnie głową obok bramki. Bramka dla Janowianki wpadła bo rzucie rożnym, jeden z zawodników drużyny gospodarzy dobrze zachował się w polu karnym i wpakował piłkę do siatki. W drugiej połowie nadal śmiało atakowała Janowianka. Miała mnóstwo sytuacji, lecz w bramce dobrze spisywał się Dersim Ozturk. Nasza drużyna mimo, że przez prawie cały mecz się broniła przed utratą bramki stwarzała pojedyncze sytuacje podbramkowe, niestety nie wykorzystując żadnej. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły po.. stałych fragmentach gry a dokładnie po rzutach rożnych.
Mimo że Góra przed meczem była skazywana na wielką porażkę, to postawiła się Janowiance i przegrała tylko 0:3, nie więcej jak uważali niektórzy.