Zagrali na piątkę! Ale rywale...

Już 540 minut minęło od ostatniego zwycięstwa.. Był to mecz z Wodniakiem i pewna wygrana 3:0. Od tamtej pory nasza drużyna w sześciu spotkaniach strzeliła 3 gole a straciła ich 15...
Wczorajsze spotkanie z Amatorem Leopoldów Rososz zaczęło się dla naszej drużyny w miarę dobrze, bo w 9 minucie byliśmy bliscy objęcia prowadzenia. Po strzale Damiana Kułagowskiego, piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy. Niestety, w 31 minucie to Amator objął prowadzenie. Gospodarze zdobyli bramkę po rzucie wolnym. 1:0. 4 minuty później, rzut wolny dla gości z Góry. Moniuszko dorzucił w pole karne, gospodarze wybili piłkę przed pole karne gdzie był Kułagowski Gracjan, który oddał strzał, z daleka było widać, że niecelny, ale piłka odbiła się od poprzeczki bramki zaskoczonego bramkarza gospodarzy. I to by było na tyle z naszej strony. Do widzenia!
W 40 minucie mielismy 2:0 dla gospodarzy, który wykorzystał błąd obrońców i pokonał naszego bramkarza. W drugiej połowie dalej byliśmy cieniem i gospodarze strzelili nam dwie bramki w ciągu 3 minut.. Ostateczny cios zapadł w 85 minucie.

Amator Leopoldów Rososz - KS Góra Puławska 5:0 (2:0)
Skład: Szewczyk - Zarychta (46' Szymański), Trochym, Moniuszko, Bełczyk (80' Wichrowski) - Woźniak, Płachta, Cybula, Kułagowski G. (55' Urbanowicz D.) - Kułagowski D. (60' Urbanowicz K), Korczak (70' Choniawko)