Wystarczyło 5 minut

Po przyzwoitej pierwszej połowie w wykonaniu naszego zespołu przyszły myśli punktów w dzisiejszym meczu. Niestety to co się wydarzyło od 62 minuty rozwiało wszelkie marzenia o jakichkolwiek punktach. Po raz kolejny KS Góra Puławska przegrywa na własnym stadionie. Tym razem katem pomarańczowo-czarnych była drużyna Sygnału Lublin, która pewnie wygrała 1:5. Zaczyna się marsz w stronę A-Klasy w wykonaniu naszych zawodników.

3 minucie Góra mogła wyjść już na prowadzenie. Prawą stroną biegł Chrzanowski, który dorzucił w pole karne. Tam dobrze odnalazł się Woźniak, który minimalnie chybił w tej sytuacji. Od samego początku było widać, że gospodarze chcą zdobyć dziś punkty. W 20 minucie po raz kolejny akcja z prawej strony, dorzucenie Czerskiego w pole karne do Woźniaka, który lobem pokonał bramkarza Sygnału i mieliśmy 1:0. Po kilku staraniach Wojtek w końcu z bramką! Gratulacje. Gdy już niektórzy myśleli o tym, że wynik 1:0 zostanie "dowieziony" do końca pierwszej połowy.. nadeszła 42 minuta. Rzut wolny dla Sygnału Lublin. Długa piłka na dalszy słupek, głową wzdłuż linii dograł jeden z zawodników gości a następnie napastnik drużyny prowadzonej przez Marka Deca strzelił bramkę na 1:1. Taki wynik został do końca pierwszej połowy.
W drugiej połowie nasza drużyna podbudowana grą w pierwszej połowie wyszła walczyć o 3 punkty. Dobrą okazję do zmiany wyniku miał Paweł Czekaj, który w jednej z najlepszych sytuacji nie potrafił wykorzystać swojej szansy. Nadeszła nieszczęsna 62 minuta, po której mecz zmienił się o 180 stopni. Niestety do własnej bramki piłkę wpakował Czerski i nasza drużyna przegrywała 1:2. 3 minuty później mieliśmy już 1:3. Szybka składna akcja drużyny gości zaowocowała bramką, dwie minuty później praktycznie było już po meczu. Bramka na 1:4 totalnie odebrała jakiekolwiek marzenia o punkcie w tym meczu. W tym meczu praktycznie się już nic nie zmieniło, oprócz.. piątej bramki drużyny Sygnału Lublin
Totalna klapa. Szanse na utrzymanie naszej drużyny są już bardzo, ale to bardzo minimalne. Po wygranej Płomienia nad Ruchem Ryki (3:2) do miejsca premiowanego utrzymaniem w Okręgówce tracimy 8 punktów (jeżeli 3 drużyny spadają). Jeśli zaś spada 4 drużyny, możemy powoli witać się z słynną Serie A, czyli A-Klasą, ponieważ do 12stego Stoku Zakrzówek tracimy już 16 punktów

Majówka z Górą Puławską: 3 maja w Trzydniku Dużym mecz: Płomień Trzydnik Duży - KS Góra Puławska

KS Góra Puławska - Sygnał Lublin 1:5 (1:1)
Bramkę strzelił: 20' Woźniak