Udany początek wiosny!

Po 140 dniach powróciła A-Klasa. W Górze Puławskiej miejscowy Klub Sportowy podejmował gości GLKS Michów.  Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji, niestety bezskutecznie, później mocniej zaatakowała drużyna gości tego spotkania lecz także w zespole prowadzonym przez Łukasza Iwanka brakowało skuteczności. W 37 minucie strzał na bramkę z dystansu oddał Gracjan Kułagowski, piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku bramki i odbiła się w boisko, najszybciej do niej dobiegł Mariusz Moniuszko i otworzył wynik spotkania, 1:0. Do końca pierwszej połowy podopieczni Kamila Trochyma utrzymali jednobramkową przewagę. W drugiej połowie nasza drużyna po raz kolejny przeważała. Jedną z najdogodniejszych sytuacji miał Damian Kułagowski, lecz piłke po jego strzale wybił obrońca. W 73 minucie ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Radosław Wichrowski, piłka po jego strzale zatrzymała się w siatce bramki gości i mieliśmy 2:0
Wygrana na początek rundy wiosennej cieszy oraz pozytywnie nastawia na kolejne mecze. Dzięki wygranej oddalamy się 4 punkty od strefy spadkowej i gonimy zespoły wyżej. Już za tydzień kolejne spotkanie, tym razem mecz z KS Ciecierzyn

W dzisiejszym meczu zadebiutowali: Mateusz BoneckiŁukasz CybulaRobert Cyman oraz Tomasz Reszka

KS Góra Puławska - GLKS Michów 2:0 (1:0)
Bramki strzelali: Moniuszko '37Wichrowski' 73
Skład: Szewczyk - Zarychta, Kurpiński, Cybula Ł, Wichrowski (80' Cyman) - Woźniak (77' Urbanowicz D),
Moniuszko (70' Bonecki M), Cybula G, Kułagowski G - Kułagowski D (90' Reszka), Urbanowicz K (84' Ozimek)

Trener: Kamil Trochym
Asystent/Kierownik: Patryk Antolak