Trampkarz: Skuteczność została w szatni..

W dzisiejsze popołudnie  w Górze Puławskiej nasi Trampkarze rozegrali kolejny mecz ligowy z Amatorem Leopoldów.Było to kolejne spotkanie które zakończyło się wynikiem remisowym 1-1.Bramkę strzelił dla naszego zespołu Dawid Tyburcy.Tak jak w poprzednich spotkaniach rozgrywanych w Górze Puławskiej nasza drużyna musiała gonić wynik.Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym ale to oba zespoły mogły strzelić gole.Dwukrotnie  nas ratował nasz bramkarz natomiast zespół z Amatora wybijał piłkę z linii bramkowej gdzie Czechowski miał pustą bramkę po dograniu Śliwki lecz za lekko uderzył.Druga połowa rozpoczęła się od spokojnej gry obu zespołów ale to zespół z Leopoldowa w 55 minucie strzela bramkę po zamieszaniu w polu karnym.I od tego momentu tak jak w poprzednich meczach Góra zaczyna dopiero grac i raz a razem atakuje gdzie Czechowski ma znów sytuacje sam na sam i jej nie wykorzystuje.Kolejne akcje to minimalnie przestrzelony rzut wolny Damian Wolszczaka. 66 minuta i mamy wyrównanie Wolszczak dogrywa prostopadła piłkę na 1-1 do Tyburcego. W 78 minucie znów Czechowski ma piłkę meczową wychodzi sam na sam i dosłownie mógł wszystko zrobić a nie trafił w bramkę .. i spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

KS Góra Puławska 1-1 Amator Leopoldów

Bramka: 66^ Tyburcy

Skład: Oleś, Zatorski,Kowalczyk,Jary, Gawęda,Wolszczak,Konopka,Czechowski,Śliwka, Tyburcy, Nakonecki.

Ponadto grali: Beczek, Jarzynka.