Trampkarz: Rososz- Leopoldów zdobyta!

Nasza najmłodsza grupa dziś wybrała się do Amatora Rososz-Leopoldów aby rozegrać swój mecz ligowy.Nasi zawodnicy zwyciężyli pewnie pokonując gospodarzy 0-3.Bramki strzelali Wolszczak, Konopka oraz Jarzynka.Pierwsza połowa do 15 minuty była bardzo wyrównana jedna jak i druga strona miała swoje szanse na zdobycie bramki. W 15 minucie Góra ma rzut rożny piłka trafia w rękę obrońcy i sędzia gwizdną karnego.Jedenastkę pewnie wykonał Wolszczak.W 25 minucie na placu gry pojawił się Konopka i fantastycznym strzałem za pola karnego w samo okienko podwyższył wynik na 0-2.W kolejnych minutach gospodarze oddali kilka niegroźnych strzałów oraz nasi zawodnicy także.Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2.W drugiej połowie byliśmy zespołem zdecydowanie lepszy i tylko skuteczność nasza zawodziła bo wyśmienitych okazji nie wykorzystali Wolszczak,Czechowski,Śliwka czy Nakonecki. Amator także miał szanse po kontrze ale trafił w słupek.W 60 minucie po dobrze rozegranej akcji i dograniu Konopki do Jarzynki i było 0-3.Wynik już do końca nie uległ zmianie.Za tydzień gramy u siebie z Ludwiniakiem Ludwin.

Amator Leopoldów 0-3 KS Góra Puławska

Bramki:15^ Wolszczak,28^Konopka,60^Jarzynka

Skład: Oleś,Zatorski,Kowalczyk,Chodoła,Jary,Wolszczak, Gawęda,Śliwka,Czechowski,Jarzynka,Nakonecki.

Ponadto grali: Skwara,Tyburcy, Kupczyk,Kobiałka,Kępka,Konopka