Trampkarz: Porażka w ostatnim sparingu

Nasi chłopcy zagrali trzeci sparing w okresie przygotowawczym tym razem z Laskovią Baranów na własnym stadionie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Baranowa 1-2.Bramkę dla naszego zespołu strzelił Damian Wolszczak. Nasza drużyna  prowadziła 1-0  i miała dwie wyśmienite szanse żeby podwyższyć wynik lecz w sytuacjach 100% Tyburcy przestrzelił nawet do pustej bramki. Laskovia cały mecz kontrowała i dwie kontry w drugiej połowie zakończyła dwoma trafieniami. Ogólnie zespół trampkarza rozegrał bardzo słabe spotkanie miał problem że stworzeniem idealnych szans bramkowych oprócz tych dwóch wyżej wymienionych. Za tydzień nasi chłopcy zagrają z liderem rozgrywek i powalczą o pierwsze punkty tej wiosny.

KS Góra Puławska 1 - 2 Laskovia Baranów

Bramka: 54^ Wolszczak

Skład: Skwara, Gawęda,Kowalczyk,Jary, Chodoła,Wolszczak,Konopka,Czechowski,Beczek,Jarzynka,Nakonecki.

Ponadto grali: Oleś, Król,Kupczyk,Śliwka,Tyburcy,Zatorski.