Trampkarz: Podsumowanie jesieni

Trampkarze swoją rundę jesienną zakończyli nie całe dwa tygodnie temu,trzeba dodać że była to bardzo udana runda pod względem sportowym.Nasz zespół uplasował się na drugiej pozycji gdzie zdobył 16 punktów, wygrywając 5 spotkań, 1 remisując i ponosząc jedną porażkę,stosunek bramkowy to 29-4.Warto zaznaczyć że nasz zespół w 5 spotkaniach zachował czyste konto a było to ponad 350 minut.Jedyną porażkę w rundzie doznaliśmy z Mosirem Lubartów który był od samego początku faworytem do wygrania naszej ligi.Lubartów ma 3 pkt przewagi nad nami więc postaramy się w rundzie wiosennej odrobić te straty i powalczyć o wygranie ligi.Najlepszym strzelcem naszego zespołu jest Kacper Jarzynka który strzelił 7 bramek.Bramki strzelone na wyjazdach to 11 a straconych 3, natomiast u siebie to strzelonych 18 a straconych 1.

Spotkania:

Mosir Lubartów 3 -1 KS Góra Puławska ( Konopka)

KS Góra Puławska 14-0 KS Drzewce (Nakonecki x2, Jarzynka x5,Misztak x2, Czechowski x2,Kowalczyk,Konopka, Wolszczak)

Hetman Gołąb 0-3 KS Góra Puławska (Kowalczyk,Wolszczak,Kępka)

KS Góra Puławska 3-0 Cisy Nałęczów (Wolszczak,Czechowski,Jarzynka)

Błękitni Dys 0-5 KS Góra Puławska( Misztak, Nakonecki,Jarzynka,Wolszczak,Oleś)

Laskovia Baranów 0- 2 KS Góra Puławska ( Kępka x2)

KS Góra Puławska 1-1 Serokomla Janowiec ( Samobójcza)