Seniorzy:Z Wisłą (CLJ) na remis , Hetman Lepszy .

Seniorzy naszego klubu już są po pierwszym sparingu w ten weekend w piątek wieczorem na Kenie z juniorami starszymi Wisły Puławy występującej na co dzień  w centralnej lidze . Mecz stał na dobrym poziomie głównie to Wisła Puławy miała przewagę zawodnicy Góry  nastawili się na kontry , gdyż  otwarta gra by skończyła się najprawdopodobniej wysokim wynikiem a tak padł remis 2-2 . Od samego początku to podopieczni Abramczyka mieli przewagę co raz próbowali zagrozić bramce Góry. Dopiero w 15 minucie ta sztuka się udała i Wisła prowadziła 1-0. W kolejnych minutach Góra zaczęła troszkę śmielej atakować , najpierw bardzo ładnie z rzutu wolnego uderzył Wulczyński ale instynktownie bramkarz gospodarzy sparował piłkę nad poprzeczkę  chwilę później Korczak dostał podanie że środkowej strefy boiska pociągnął w swoim stylu i sprytnym dośrodkowaniem zmusił obrońce Wisły do tego  że nie fortunie wbił sobie ją do własnej bramki i było 1-1. Nie minęło kilka minut a j Góra Puławska wygrywała 2-1 po bardzo ładnie rozegranym rzucie rożnym i strzale Kozy. Wisła próbowała atakować ale zatrzymywała się na defensywie Góry albo oddawała nie celne strzały. Trener Nowak w przerwie dokonał kilku zmian i gra do przodu troszkę siadła ,  nie potrafiliśmy porządnie zagrozić  bramce Wisły po za strzałami z dalszej odległości oraz kilkoma  rzutami rożnymi. Natomiast młodzi Wiślacy  atakowali raz za razem , lecz mądrze grająca obrona Góry powstrzymywała ataki . Dopiero w 70 minucie z za pola karnego  zawodnik Wisły oddał strzał na bramkę która znalazł się w siatce  i było 2-2. Kolejne minuty to coraz większa przewaga Wiślaków lecz wynik już się nie zmienił i Góra po dobrym meczu z mocnym przeciwnikiem mogła być z siebie zadowolona.

Wisła Puławy ( CLJ) 2 -2 KS Góra Puławska

Bramki: 24^ samobój , 31^ Koza

Skład: Szewczyk , Trochym , Dusiński , Wulczyński ,Czerski ,  Zawodnik Testowany I , Koza , Chabros , Sułek , Mrozek , Korczak.

Ponadto grali: Kurpiński , Cybula , Kilijanek , Zawodnik Testowany II  , Niemiec.

Dziś Góra Puławska grała dzień po dniu drugi sparing i dlatego  młodzież dostała więcej szans na pokazanie swoich umiejętności  w sparingu z Hetmanem Gołąb. Hetman okazał się lepszy  wygrywając 3-2 , ale wynik mógłby być całkiem inny jak by nie brakowało dziś Szewczyka , Trochyma , Dusińskiego , Kurpińskiego , Kozy , Cybuli oraz zawodnika Testowanego :)

Hetman Gołąb 3 - 2 KS Góra Puławska

Bramki: Kułagowski , Czekaj

Skład: Domański , Chabros , Zawodnik Testowany I , Wulczyński , Czerski , Sułek , Czekaj ,Kułagowski , Taradyś , Korczak , Mrozek.

Ponadto Grali: Wichrowski Damian , Wichrowski Radek , Kacper Niemiec.

Od poniedziałku można robić badania krwi i moczu , w szpitalu  od godziny 7:30 .