Seniorzy: Wygrana przed ligą

W sobotnie popołudnie Góra Puławska wybrała się do Nałęczowa w celu zagrania ostatniego sparingu przed ligą. Mecz zakończył się zwycięstwem 1-0 dla Góry, bramkę strzelił Damian Kułagowski. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, Góra w każdym elemencie była zdecydowanie lepsza od przeciwnika, jednak nasze grzechy z jesieni powróciły...  Brak skuteczności zawodników z ofensywy, gdzie nie wykorzystujemy kilku 100% sytuacji na gola. Cisy praktycznie nie zagroziły naszej bramce, do momentu 80 minuty, kiedy już cały blok defensywny był zmieniony. Ważnym aspektem była kolejna gra na boisku naturalnym, gdyż nasza drużyna całą zimę przepracowała na sztucznych nawierzchniach, a różnica w graniu na takim podłożu jest kolosalna. Teraz seniorów czekają ostatnie dwa treningi przed startem ligi, które odbędą się we wtorek oraz piątek o 16:30 na boisku w Górze Puławskiej. Natomiast w przyszłą sobotę walka o ligowe punkty z Mazowszem Stężycą w Górze Puławskiej.

Cisy Nałęczów 0:1 KS Góra Puławska

Bramka: 85^ Damian Kułagowski

Skład: Szewczyk, Trochym, Dusiński, Wulczyński, Czerski, Chabros, Szymajda, Szczypa, Kułagowski, Mrozek, Korczak

Ponadto grali: Domański, Cybula, Kilijanek, Sułek, Niemiec, Wichrowski, Kurpiński