Seniorzy: Niezasłużona porażka.

Niestety ale pożegnanie z ligową jesienią w Górze Puławskiej nie wypadło dobrze ponieważ miejscowy KS uległ Orłom 0-1 .W całym spotkaniu to Góra była zespołem lepszym to Góra stworzyła sobie kilkanaście szans na zdobycie bramki ale albo bronił znakomicie bramkarz Orłów albo nasi pomocnicy oraz napastnicy obstrzeliwali słupki bramki  lub do pustej bramki nie potrafił Czerski strzelić  , jeśli takich szans się nie wykorzystuje to trudno myśleć o zwycięstwie . Orły praktycznie nie stworzyły sobie 100% szansy na zdobycie bramki a ją zdobyli bezpośrednio po rzucie rożnym  gdzie , nasz bramkarz popełnił błąd gdzie  dostał piłkę po długim rogu tam gdzie był.. W pierwszej połowie to Góra miała setki Mrozka , Czerskiego  i już wtedy wydawało się że będzie remis do przerwy  ale tak nie było i Orły wygrywały 0-1.Druga połowa to ciągły napór Góry gdzie czasem tak się kotłowało w polu karnym że sami zawodnicy z Kazimierza nie wiedzieli gdzie jest piłka , a nasi obstrzeliwali słupki raz Korczak drugi raz Michał Czerski. Świetnie w drugiej połowie bronił bramkarz z Kazimierza który z kolejnymi interwencjami chyba się sam nakręcał do dobrego bronienia. W 80 minuty Góra grała w dziesięciu bo Korczak otrzymał drugą żółtą kartkę , nawet grając jednego mniej Góra dalej stwarzała swoje szanse niestety dziś piłka nie chciała wpaść do bramki i mecz skończył się zwycięstwem Orłów 0-1 . Góra zagrała bardzo dobre zawody , i była na boisku lepsza piłkarsko ale liczy się to co w sieci a w tym momencie Orły miały jeden a my zero. Sędziowanie w tej naszej A klasie jest tak słabe że LZPN  musi coś z tym fantem zrobić , gdzie nasi zawodnicy twierdzą że dwa razy byli faulowani w polu karnym a raz zawodnik z Kazimierza ręką dotkną ... Wiosna będzie ciekawa bo aż 7 drużyn będzie walczyć o awans ,a jak widać w tym roku ta liga jest wyrównana i każdy z każdym może wygrać .

KS Góra Puławska 0 - 1 Orły Kazimierz Dolny

Skład: Szewczyk , Trochym , Dusiński , Bełczyk Wulczyński , Koza , Chabros , Sułek , Kułagowski , Mrozek , Korczak.