Senior: Wysoka wygrana na początek

Kto dziś przyjechał do Puław oglądać swoich ulubieńców na pewno nie narzekał na brak emocji. W tym meczu padło aż 11 bramek! W tym meczu nie było mocnych na KS Górę Puławską, która pewnie pokonała Wisłę Chotczę aż 7:4. Pierwsza połowa była pod dyktando pomarańczowo-czarnych, którzy przeważali przez większość czasu pierwszej połowy, co poskutkowało 4 bramkami. Jedną z bramek strzelił Mateusz Mrozek, który pokonał bramkarza gości piękną bramką. Gole w pierwszej połowie dołożyli: Karol Korczak dwie, oraz Damian Kułagowski. Jeden z zawodników Wisły pod koniec połowy, popisał się niesamowitym strzałem pod poprzeczkę, co poskutkowało golem kontaktowym dla Chotczy. Po pierwszej połowie wynik: 4:1. W drugiej połowie to nadal ataki na bramkę gości wykonywane przez Górę. Wynik ostateczny to: 7:4

KS Góra Puławska - Wisła Chotcza 7:4 (4:1)
Bramki zdobyli: Mateusz Mrozek x3, Karol Korczak x2, Damian Kułagowski oraz Kamil Chrzanowski
Skład: pierwsza 11stka