Senior:Wyjazd na trudny teren.

W niedzielne popołudnie nasi seniorzy pojadą do Piotrawina powalczyć z tamtejszym Wodniakiem.Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 13:30.W meczu na jesieni zostaliśmy pokonani 0-3 i w tamtym meczu Wodniak był drużyną zdecydowanie lepszą.Obecnie drużyna trenera Kusia zajmuje miejsce w tabeli 8 pozycję gdzie wygrała 9 spotkań, 4 remisując i przegrywając 10 spotkań, stosunek bramkowy to 40-40.Sędziami tego spotkania będą  jako główny Poleszak a asystować będą mu  Gawlik i Kruk. Miejmy nadzieje że nasi zawodnicy zmobilizują się i po walczą o punkty nie tak jak w poprzednim spotkaniu które odbyło się tydzień temu.

Juniorzy Młodsi mają w ten weekend pauzę.Natomiast Młodzik Młodszy rozegra kolejne ligowe spotkanie tym razem do Góry Puławskiej w sobotnie południe przyjedzie Garbarnia Kurów. Spotkanie odbędzie się w Sobotę o godzinie 12