Senior:Wygrana z juniorami Wisły,koniec przygotowań.

W niedzielne popołudnie seniorzy naszego klubu rozegrali spotkanie sparingowe z juniorami młodszymi Wisły Puławy.Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Góry Puławskiej 9-0.Wisła ustępowała pod względem fizycznym, oraz doświadczeniem które posiadali ograni zawodnicy Góry stąd aż tak wysoki wynik.

KS Góra Puławska 9-0 Wisła Puławy( JM)

Bramki: x2 Czekaj, x2 Sułek, Korczak, Chrzanowski,Niemiec,Moniuszko oraz gol samobójczy.

Skład: Domański,Trochym,Kurpiński, Czerski,Wulczyński,Cybula,Moniuszko,Chrzanowski,Kułagowski,Czekaj,Korczak.

Ponadto grali: Wichrowski,Niemiec,Sułek.

Okres przygotowawczy zaczęliśmy 14 lipca, trenując trzy razy w tygodniu.Trener Nowak ustalił trzy sparingi lecz tylko dwa doszły do skutku ponieważ Hetman Gołąb nie zebrał się na umówione spotkanie.W dwóch rozegranych spotkaniach Góra odniosła dwa zwycięstwa z Cisami Nałęczów 3-2 oraz z wspomnianą Wisłą 9-0.

Z klubu odeszli:

Mateusz Mrozek (Garbarnia Kurów)

Paweł Dusiński (Orły Kazimierz Dolny)

Karol Kilijanek ( Serokomla Janowiec)

Kacper Szczypa (Wisła II Puławy)

Mateusz Koza ( Orły Kazimierz Dolny ???)

Przybyli do klubu:

Łukasz Bełczyk , Mariusz Moniuszko ( wznowili treningi)

Kamil Werema ( niegdyś juniorzy Wisły Puławy)

Tomasz Pieńkosz (Serokomla Janowiec)

Dominik Araźny (junior Góra Puławska)

Kamil Chrzanowski (junior Góra Puławska)

Radosław Wichrowski( junior Góra Puławska)

Nie wykluczone że dołączą jeszcze do zespołu dwaj zawodnicy z wyższej ligi.

W pierwszej kolejce przyjdzie nam się zmierzyć z reaktywowanym klubem Orlęta Dęblin, które w miejsce Czarnych Dęblin dziś zostały oficjalnie dodane do A klasy.