Senior: Walka o 3 punkty w Żyrzynie

Już jutro o godz. 11:00 na stadionie w Żyrzynie odbędzie się spotkanie XII kolejki Serie A, czyli popularnej A-Klasy. Gospodarze GLKS Żyrzyniak Żyrzyn będzie podejmował lidera rozgrywek czyli KS Górę Puławską. W ostatniej kolejce gospodarze spotkania byli bliscy sprawienia niespodzianki, lecz minimalnie ulegli 4:3 Hetmanowi Gołąb, natomiast goście w szlagierze A-Klasy pokonali KS Drzewce 2:0. W ostatnich potyczkach między tymi drużynami padały kolejno wynki: 3:0 dla KS Góry Puławskiej oraz 1:1. Przez 12 kolejek drużyna z Żyrzyna nie zdołała wygrać spotkania, najbliższa okazja przydarzy się w meczu z liderem A-Klasy. W lepszej sytuacji są podopieczni Marka Nowaka, którzy nie przegrali 3 ostatnich meczy, liderują w A-Klasie i nie planują się potknąć w drodze do zakończenia tej bardzo dobrej jesieni. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Serdecznie Zapraszamy do Żyrzyna.

W weekend grają Tramkparze Młodsi. Podopieczni Kamila Trochyma rozgrywają swoje spotkanie w Górze Puławskiej. Rywalami będą rówieśnicy z Serokomli Janowiec. Mecz odbędzie się 31 października o godzinie 14:00.