Senior: Tylko remis

Piątkowe spotkanie z Żyrzyniakiem w Górze Puławskiej zakończyło się remisem 1:1. Bramkę strzelił Kacper Szczypa. Niestety przyjezdni obrali na to spotkanie taktykę bardzo defensywną, obrona zespołu z Żyrzyna nie opuszczała linii 16 metra, broniąc się czasem w 8, dlatego też Góra musiała grać strasznie wysoko i większą ilością zawodników pod polem karnym przeciwnika, a to skutkowało tym, że Żyrzyniak wyprowadzał groźne kontry. W pierwszej połowie praktycznie pod jedną i drugą bramką działo się niewiele, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Dopiero druga połowa, a dokładnie 48 minuta po pięknej akcji na dwa kontakty, zawodnicy Góry zdobyli bramkę po dośrodkowaniu Taradysia do Szczypy, który strzelił głową. Góra dalej próbowała strzelać kolejne bramki i w 58 minucie, po kontrze, Żyrzyniak wyrównuje stan spotkania na 1:1. W kolejnych minutach Góra stwarzała sobie szanse pod bramką rywali, lecz ich nie wykorzystała, Żyrzyniak także miał swoje szanse, ale wynik nie uległ zmianie.

KS Góra Puławska 1:1 Żyrzyniak Żyrzyn

Bramka: 48^ Szczypa

Skład: Szewczyk, Trochym, Dusiński, Czerski, Wulczyński, Cybula, Kilijanek, Taradyś, Szczypa, Czekaj, Korczak