Senior: Rozdajemy punkty...

Jeżeli ktoś chce zdobyć 3 punkty, to niech zagra z Górą Puławską, która w tej rundzie rozdaje je prawie wszystkim, czy to zespołowi z ostatniego miejsca, czy z pierwszego. Kolejny mecz z zespołem z dolnych rejonów tabeli przegrywamy....  Bobry Karczmiska wygrały z nami 1:0. W pierwszej połowie widzimy fatalną grę do przodu, wystarczy powiedzieć, że Góra nie oddala celnego strzału na bramkę. Bobry nie stworzyły akcji na bramkę, ale to Góra sama im to sprezentowała po zagraniu Dusińskiego do Szewczyka. Szewczyk wybijając piłkę, nabił na napastnika z Karczmisk, a  napastnik dobił ją do pustej bramki. Druga połowa była dużo lepsza, stworzyliśmy kilka naprawdę wyśmienitych szans, lecz albo bramkarz z Karczmisk dobrze bronił, albo zawodnicy miejscowi wybijali piłkę z linii bramkowej. Także nasze strzały lądowały na słupku lub poprzeczce bramki i tak Bobry dowiozły wynik do końca. Inną kwestią jest to, że pojechaliśmy tam w 12 osób, a  juniorzy (nie wszyscy), którzy są zgłoszeni do seniorów po to, by w takich przypadkach wzmacniać zespół, tego nie robią .

Bobry Karczmiska 1:0 KS Góra Puławska

Skład: Szewczyk, Trochym, Dusiński, Czerski, Wichrowski, Kilijanek, Kurpiński, Sułek, Kułagowski, Korczak, Mrozek