Senior: Remis który dał utrzymanie.

W dniu dzisiejszym mieliśmy mecz z gatunku być albo nie być.Przyjechaliśmy walczyć i ta walka była dzięki temu remisujemy z BKS Bogucin 1-1 po bramce w 14 minucie Pawła Czekaja gdzie dogrywał mu Kamil Trochym. Bramkę wyrównującą straciliśmy w okolicach 65 minuty po rzucie rożnym.Cała drużyna dziś pokazała charakter ale gratulacje należą się Sławkowi Szewczykowi  który dwa razy nas uratował przed utratą bramki.Do ostatnich minut drżeliśmy o końcowy wynik ale udało się go utrzymać.Więc w przyszłym sezonie spotkamy się znów na boiskach A-klasy. Teraz czas na odpoczynek i zastanowienie się co dalej.

BKS Bogucin 1-1 KS Góra Puławska

Bramka:14^ Czekaj

Skład:Szewczyk,Kurpiński,Jary,Zarychta,Czerski,Trochym,Moniuszko,Płachta, Taradyś(60^Kułagowski G.),Oleś(77^Woźniak),Czekaj(60^Kułagowski D,80^Araźny).