Senior: Przerwać niemoc wyjazdową

Już 10 maja nasi seniorzy wyjadą na mecz do Karczmisk, by zagrać z tamtejszymi Bobrami. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00, a jego arbitrami będą: Wysocki, Ciołek i Niezbecki. Nasi seniorzy podbudowani wysokim zwycięstwem, jadą powalczyć o 3 punkty. Boisko w Karczmiskach to niezbyt dobry teren, zazwyczaj jest źle przygotowane, zawsze grało się tam trudno, lepiej gra się tam drużynom, które preferują futbol siłowy. Bobry w bieżącym sezonie zajmują przedostatnią pozycję w tabeli. Jednakże wiosną prezentują się dużo lepiej niż jesienią, wpływ na to miała na pewno zmiana trenera na doświadczonego Zygmunta Kusia. Dotychczas Bobry wygrały dwa spotkania, cztery zremisowały, doznały jednak dwunastu porażek, a ich stosunek bramkowy to 15-56. Zapraszamy wszystkich sympatyków KS Góry Puławskiej w niedzielne popołudnie do Karczmisk  na godzinę 16.00.

Natomiast młodzież Góry Puławskiej zagra swoje pojedynki:

Junior Starszy:

KS Góra Puławska - Czarni Dęblin  09.05.2015  godz.11.00 (Góra Puławska)

Młodzicy Starsi:

MOSiR Lewart Lubartów - KS Góra Puławska  09.05.2015 godz.15.30 ( Lubartów)