Senior: Przełamana zła passa!

Kogo deszcze nie wystraszyły i przybył na stadion w Górze Puławskiej, mógł wyjść z niego po meczu 100 procentowo zadowolony! Podopieczni Marka Nowaka rozkręcają się z meczu na mecz na dobre! Dzisiejsza wygrana 2:0 z Garbarnią Kurów kończy złą passę z drużyną gości. Jest to 10 wygrana z Kurowem w historii meczów obu drużyn. Początek spotkania nie przyniósł nam większych zagrożeń pod bramkami obydwu drużyn. W 15 minucie spotkania przed polem karnym fauluje Kamil Trochym za co otrzymuje żółtą kartkę. Zawodnik Garbarni strzela wprost w Sławka Szewczyka. Ok. 36 minuty spotkania mogło być 1:0 dla gospodarzy, Mateusz Sułek dobrze wszedł w pole karne, minął bramkarza, strzela gola a sędzia pokazuje SPALONEGO. Koniec I połowy. Wynik 0:0. W 68 minucie spotkania, podanie od Kamila Weremy przejął Paweł Czekaj, który pewnie pokonuje bramkarza gości i mamy 1:0 !. Garbarnia rzuca się do odrabiania strat. Rzut rożny dla Kurowa, piłka wysoka, na raty piłkę łapie Szewczyk, choć było blisko katastrofalnego błędu. Chwilę później bardzo dobrą okazję marnuje były zawodnik naszej drużyny, a aktualnie snajper Kurowa czyli Mateusz Mrozek strzelając nad poprzeczką. W 80 minucie, długie podanie Mariusza Moniuszki, piłka szybka wylądowała w kałuży, która powstała w skutek ulewy. Dzięki temu że piłka się zatrzymała, najszybciej do niej podbiegł Karol Korczak, wszedł w pole karne i strzela na 2:0! DODAJMY:
OBIE BRAMKI STRZELILI KAPITANOWIE DRUŻYNY. PO ZEJŚCIU PIOTRA CHABROSA, KAPITANEM ZOSTAŁ: PAWEŁ CZEKAJ. PO ZEJŚCIU PAWŁA, KAPITANEM ZOSTAŁ: KAROL KORCZAK.

KS Góra Puławska kończy złą passę 3 meczy bez wygranej z Garbarnią, jest to 10 zwycięstwo pomarańczowo-czarnych z Kurowem. Dzięki tej wygranej i porażce KS Drzewce nasza drużyna zrównała się punktami z liderem A-Klasy. Lepszy stosunek bramkowy drużyny z Drzewc skutkuje tym, że nadal są liderami "Serie A"

KS Góra Puławska - Garbarnia Kurów 2:0 (0:0)
Bramki strzelali: Paweł Czekaj '68, Karol Korczak '80
Żółte kartki: Kamil Trochym '15Piotr Chabros '57