Senior: Powalczyć z Wodniakiem

Już w tę niedzielę nasi zawodnicy po przymusowej pauzie w poprzedniej kolejce, zmierzą się z Wodniakiem na wyjeździe, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.00. Sędziami tego meczu będą Panowie Złotnicki i Kalinowski oraz Pani Ruszniak. Góra po ostatnich występach jest zapewne w dużym dołku, nawet rozgrywając w czasie pauzy sparing z B-klasowym przeciwnikiem doznała kompromitującej porażki 5:0 ( wówczas nie zagrała połowa seniorów). Wodniak natomiast bije się o awans i jeśli myśli o tym poważnie, to musi sobie poradzić z Górą Puławską, bo kolejna strata punktów może skutkować odpadnięciem z wyścigu o okręgówkę. W poprzedniej kolejce Wodniak grał w Stężycy i doznał porażki 2:0. Wodniak obecnie zajmuje 5 miejsce w A klasie, zdobył 35 punktów wygrywają 10 spotkań, 5 remisując i doznając 4 porażek, a ich stosunek bramkowy to 38:18. Wodniak ma najmniej straconych w dotychczasowych meczach bramek. Tak więc Górę Puławską czeka ciężkie zadanie, żeby jakiekolwiek punkty z Łazisk wywieźć, ale nawet przy obecnych kłopotach Góra może sprawić niespodziankę, więc zapraszamy sympatyków do Łazisk w niedzielne popołudnie na godzinę 13.00.

Młodzież Góry Puławskiej także rozegra swoje spotkania, odbędą się one w sobotę na boisku w Górze Puławskiej i tak:

Młodzicy Starsi (sobota godz.11.00)

KS Góra Puławska - Cisy Nałęczów

Juniorzy Starsi (sobota  godz. 14.00)

KS Góra Puławska - Sokolik Lublin