Senior: Pierwszy sparing na plus.

Nasza drużyna zaczęła przygotowania do rundy wiosennej 23 stycznia gdzie odbyła dwie jednostki treningowe,dzisiejszy sparing z Zawiszą Garbów był naszą trzecią jednostką.Sparing został rozegrany na "Kenie" w Puławach  i zakończył się zwycięstwem  KS Góry Puławskiej 2-1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.Zawisza miała także rzut karny lecz go zmarnowała w pierwszej połowie. Natomiast w drugiej jedna jak i druga drużyna miały pojedyncze sytuacje do strzelenia bramki, najlepszą Góra gdzie miała rzut karny którego  nie wykorzystała.Więc pierwszy sparing na plus pomimo że nasz skład był bardzo okrojony.

Zawisza Garbów  1- 2 KS Góra Puławska

Bramki:22^ Szymański, 24^ Kułagowski

Skład:Guzek( 26^ Zarychta),Trochym,Jary,Szymański,Wichrowski,Zawodnik Testowany,Cybula(46^Czerski),Zawodnik Testowany, Wożniak,Kułagowski, Taradyś.