Senior:Kolejny mecz o "6 pkt"

W niedzielne popołudnie czeka nas kolejne spotkanie o tak zwane" 6 punktów" .Tym razem do Góry Puławskiej zawita Amator Leopoldów.Spotkanie jest zaplanowane w niedzielę o godz.16.Sędziami tego spotkania będą jako główny Uzarek a asystować będą Szymański i Mituła.W spotkaniu na jesieni wygraliśmy w Leopoldowie z Amatorem 1-2.Nasz rywal obecnie zajmuje 13 miejsce w tabeli gdzie zdobył 11 punktów, wygrał 3 spotkania ,2 zremisował i doznał 12 porażek a stosunek bramkowy to 24-42.Spotkanie jest ważne dla obu zespołów my wygrywając oddalamy się od strefy spadkowej a zespół z Leopoldowa przybliża się punktami do zespołów uciekających.Liczymy że nasz zespół  będzie kontynuował pasmo zwycięstw.

Nasze grupy młodzieżowe także grają w ten weekend:

Młodzik Młodszy: KS Góra Puławska - Orlik Lubartów    21.04.2018 godz. 15:30 (stadion w Górze Puławskiej)

Junior Młodszy:  Sygnał Chodel - KS Góra Puławska      22.04.2018 godz:13 (stadion w Chodlu)