Senior: Jutro derby lewej strony Wisły.

Jutro o godzinie 12 zaczną się derby lewej strony Wisły pomiędzy Serokomlą Janowiec a KS Górą Puławską. Spotkanie odbędzie  się na stadionie w Janowcu. W pierwszym spotkaniu rozegranym jesienią w Górze po bardzo wyrównany meczu to Góra okazała się lepsza wygrywając 3-2. W pierwszej kolejce na wiosnę zespół trenera Dryka zremisował na wyjedzie z Amatorem Leopoldów 2-2. Nasz rywal obecnie zajmuje przedostanie miejsce w tabeli i jest 13 gdzie zdobył tylko 9 punktów, wygrywając 2 spotkania , 3 remisując doznając 9 porażek a stosunek bramkowy wynosi  20 -45.Jutrzejsze spotkanie będzie ważne dla obu ekip.Serokomla wygrywając przybliży się do drużyn walczących o utrzymanie natomiast nasze zwycięstwo pozwoli odskoczyć od rywali którzy walczą o utrzymanie.Zapraszamy wszystkich kibiców na Janowiecki stadion  w sobotę na godz.12.Sędziami tego spotkania będą główny to Czarnota a asystować będą mu Radzikowski i Szymański.