Senior: Góra rządzi w derbach!

Emocje do samego końca meczu, to co przystało na Derby Lewej Strony Wisły
Już w 5 minucie akcje przeprowadzał Daniel Jężak, podaniem uruchomił Damiana Kułagowskiego, który niestety chybił przy pierwszym strzale w tym meczu. 3 minuty później w lewej strony boiska piłkę do "Kułaga" posyła Karol Korczak. Niestety po raz kolejny piłka nie zatrzepotała w bramce. KS Góra Puławska nacierała na drużynę gospodarzy przez większość pierwszej połowy. W 13 minucie Kamil Trochym posyła długą piłkę do Mateusza Mrozka, ten wszedł w pole karne, zgrał do Karola Korczaka, niestety "Kori" w tej sytuacji o milimetry się pomylił. 19 minuta gry, akcja Serokomli Janowiec z lewej strony boiska, zawodnik gospodarzy wszedł w pole karne, został sfaulowany przez Marka Wulczyńskiego. Sędzia wskazał na "wapno". Niestety od 19 minuty przegrywaliśmy 1:0. Taki wynik był do końca I połowy. W drugiej połowie tak jak w pierwszej nasza drużyna atakowała bramkę Janowca, Serokomla także przeprowadzała ataki na bramkę strzeżoną przez Sławka Szewczyka. Około 57 minuty w pole karne piłkę posyła Mateusz Mrozek. O mały włos i byśmy mieli remis. Piłka minęła bramkarza gospodarzy i gdyby nie interwencja w ostatniej chwili, cieszylibyśmy się z wyrównania, które nadeszło w 63 minucie, o której piszemy dalej. W 63 minucie rzut rożny z lewej strony boiska dla KS Góry Puławskiej. Piłkę dorzucał Mateusz Mrozek, po odbiciu od obrońców piłka trafiła pod nogi Daniela Jężaka. Ten oddał niecelny strzał (ale szczęśliwy), który wpadł w pole karne, gdzie był Damian Kułagowski, który strzałem z bliska pokonał bramkarza gospodarzy i mieliśmy 1:1. Trwały ciągłe ataki na bramkę Serokomli. Nadszedł doliczony czas gry. Atak Serokomli Janowiec nie powiódł się, faul na naszym zawodniku. Rzut wolny prawie spod własnej bramki. Piłke ustawia Sławek Szewczyk, mocne dalekie kopnięcie, piłka trafia do Mateusza Mrozka, który pięknie podaje do Huberta Taradysia. Hubert wiedział co zrobić! Pięknym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy i ustala wynik meczu na 2:1! Co oznacza z KS Góra Puławska po raz kolejny wygrywa Derby Lewej Strony Wisły a przede wszystkim ucieka rywalom w wyścigu o awans do klasy Okręgowej.

Serokomla Janowiec - KS Góra Puławska 1:2 (1:0)
Bramki strzelali: Damian Kułagowski '63 oraz Hubert Taradyś '90