Senior: Derby wygrywa Hetman

Derby wygrywa Hetman Gołąb 1-3.Spotkanie było bardzo zacięte ,widać było że ten mecz był prestiżowy a nam zależało na punkcie.Pierwsza polowa dużo walki i jakiś pojedyncze sytuacje  i wynik 1-1.Bramka padła po samobójczym trafieniu dla Góry.Druga połowa to ataki Hetmana ale także Góry. W 60 minucie Hetman obejmuje prowadzenie po kontrze.My próbujemy odrobić straty nasz debiutant z juniorów młodszych miał sytuacje sam na sam miną bramkarza lecz nie trafił do bramki.W 90 minucie sędzia dyktuje rzut karny po faulu na Korczaku gdzie... po wpływem zawodników Gołębia nagle zmienia decyzje i pokazuje że będzie piłka wznawiana od bramki...  i tak właśnie Pan Banaszek tworzy"cyrk na kółkach" W 94 minucie Hetman wyprowadza kontrę i strzela na 1-3. W naszej drużynie za debiutowało dwóch juniorów Szymon Czechowski oraz Kacper Urbanowicz.Za tydzień mecz o pozostanie w A klasie......

KS Góra Puławska 1-3 Hetman Gołąb

Bramki:29^ Samobójcza

Skład:Szewczyk,Trochym,Kurpiński,Wichrowski(46^ Jary),Moniuszko,Taradyś(55^ Woźniak),Jężak,Płachta(65^Czechowski),Kułagowski G(60^Oleś), Korczak,Kułagowski D(67^Urbanowicz)

Żółte Kartki: Wichrowski,Taradyś,Korczak