Senior: Derby dla Góry

W niedzielne gorące popołudnie zostały rozegrane derby lewej strony Wisły, Góra okazała się zdecydowanie lepsza wygrywając w Janowcu z tamtejszą Serokomlą 5:2. Wynik powinien być dużo wyższy jeśli wykorzystalibyśmy to co mieliśmy, a sytuacje te były wyborne. Katem Serokomli okazał się Paweł Czekaj, który ustrzelił  "hattricka". Pozostałe bramki dołożyli Korczak oraz Wulczyński. W pierwszej połowie od samego początku to Góra zaczęła stwarzać groźniejsze sytuacje pod bramką rywali i w 12 minucie Korczak w krótki róg strzela na 0:1. W 24 minucie Wełek w sytuacji "sam na sam" strzela bramkę. Chwilę później taką samą marnuje. W 38 minucie zespół z Janowca strzela bramkę kontaktową na 1:2. Nie minęło kilka minut, a już był wynik 3:1 po pięknym dograniu Cybuli do Wełka, który strzelił na 3:1 i tak zakończyła się pierwsza część spotkania. W drugiej połowie zespół z Janowca zaczął atakować mocniej, my ograniczaliśmy się do kontr. I w 58 minucie, po błędzie Dusińskiego, Serokomla strzela na 2:3. Góra po tej bramce zaczęła znów mocniej atakować gospodarzy i 65 minucie po fantastycznie uderzonym rzucie wolnym, Wulczyński pakuje piłkę do bramki i jest 4:2. W 71 minucie Wełek pakuje z najbliższej odległości piłkę i jest 2:5 i już było wiadomo, że tego meczu Góra nie przegra, a mogła ukłuć jeszcze bardziej Serokomlę, gdyż w ostatnim kwadransie miała trzy sytuacje 100%,  natomiast Serokomla oddawała niecelne strzały na bramkę Szewczyka. W meczu derbowym zadebiutował kolejny junior, a był nim Dominik Araźny. Wynik 2:5 dla Góry i po lewej stronie Wisły to my panujemy, przynajmniej do jesiennego meczu.

Serokomla Janowiec 2- 5 KS Góra Puławska

Bramki: 12^Korczak ,24^ 41^ 71^ Czekaj , 65^ Wulczyński

Skład: Szewczyk, Trochym, Dusiński, Wulczyński, Czerski, Taradyś, Cybula, Kilijanek, Szczypa, Korczak,Czekaj