Senior: Bobry pokonane, zadanie wykonane!

W dzisiejszym spotkaniu KS Góra Puławska pewnie pokonała Bobry Karczmiska 4:1 i oddaliła się na 5 punktów w tabeli od Garbarni Kurów. Już w 4 minucie było 1:0, pierwszą bramkę od wielu meczy strzelił Mateusz Sułek, to był jego mecz! 10 minut później podwyższył z rzutu karnego Karol Korczak. Piękną akcję przeprowadzili zawodnicy lidera A-Klasy w 25 minucie, gdzie zaczęło się od podania Kamila Weremy  do Korczaka, który po chwili zgrał ponownie do Weremy, ten zagrał do Pawła Czekaja, który piętką odegrał Kamilowi, który strzela na 3:0. Jeszcze 5 minut przed zakończeniem I połowy, wynik mógł być inny, blisko zdobycia bramki byli zawodnicy Bobrów, lecz dobra interwencja Kamila Trochyma poskutkowała tym, że bramki dla gospodarzy nie było. Taki wynik widniał na tablicy wyników do końca pierwszej połowy. Nasza drużyna w pierwszej połowie była zdecydowanie lepsza od drużyny gospodarzy. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany niż w pierwszej połowie. Bobry miały swoje okazje, obijali piłkę o poprzeczkę strzeżoną przez Sławka Szewczyka. W 60 minucie było już 4:0. Kolejną bramkę strzelił Mateusz Sułek. Bramkę dla gospodarzy ok. 70 minuty strzelił Piotr Ciesielski. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla KS Góry Puławskiej, która umocniła się na pozycji lidera i coraz śmielej kieruje się w stronę Klasy Okręgowej!

GKS Bobry Karczmiska - KS Góra Puławska 1:4 (0:3)
Bramki strzelili: Mateusz Sułek '4, '60, Kamil Werema '25 oraz Karol Korczak' 25