Senior: Amatorska porażka z Amatorem

Ciężko jest mówić o porażkach własnej drużyny, jeszcze bardziej gdy przegrywa w katastrofalny sposób tak jak dziś. KS Góra Puławska przegrała 0:4 z Amatorem Leopoldów Rososz

Od początku mecz toczył się szybkim tempem. W 11 minucie spotkania padł w polu karnym zawodnik gości i sędzia wskazał na "wapno". Goście pewnie wykorzystali 11stkę i mieliśmy 0:1. Gospodarze walczyli o odrobienie wyniku. W jednej z akcji Karol Korczak minimalnie przestrzelił obok bramki. W 32 minucie akcja Amatora lewą stroną boiska. Zawodnik gości strzela z dystansu i piłka wpada do bramki. 0:2.. W drugiej połowie coś drgnęło, Góra zaczęła pewniej atakować ale nie było skuteczności! Nie mogliśmy znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości. Minimalnie w pewnej sytuacji pomylił się Paweł Czekaj. W 71 minucie było już 0:3. Akcja prawą stroną boiska, przerzucenie piłki na lewą stronę, gdzie był jeden z zawodników Amatora, który umieścił piłkę w siatce. W 91 minucie było już po meczu. 0:4

KS Góra Puławska - KS Amator Leopoldów Rososz 0:4 (0:2)