Rozpędzone Drzewce przyjeżdżają do Góry

Rozpędzone Drzewce przyjeżdżają do Góry

KS Góra Puławska - KS Drzewce
15.09.2018 godz. 16.30
Stadion w Górze Puławskiej
Sędziowie: Orlik 
(jako główny), PatusiakWasil (asystenci)

Do Góry Puławskiej w najbliższą sobotę przyjedzie lider A-Klasy czyli KS Drzewce. Drużyna trenera Dariusza Gajdy od wielu lat próbuje przebić się do Klasy Okręgowej. W tym sezonie jest bezapelacyjnym faworytem do wygrania ligi, co pokazują dotychczasowe spotkania. Za nami 4 kolejki a drużyna gości sobotniego spotkania ma na swoim koncie 12 punktów oraz ich stosunek bramek 25-7, co daje średnio.. 6,25 bramki na mecz

W ostatniej kolejce podopieczni Kamila Trochyma pokonali pewnie Wodniak Piotrawin Łaziska 3:0, natomiast Drzewce wysoko pokonali Hetman Gołab 7:1. Jak narazie pomarańczowo-czarni grają w kartkę (P,W,P,W), zapowiadają walkę do końca w meczu z liderem. Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz!

Grupy młodzieżowe: 
JUNIORZY:
UKS Laskovia Baranów - KS Góra Puławska 
15.09.2018 godz. 11 
Stadion w Przytocznie

Podopieczni Marka Wulczyńskiego w ten weekend rozegrają mecz wyjazdowy z Laskovią. W ostatniej kolejce obie drużyny wysoko pokonały swoich rywali, kolejno Laskovia pokonała Garbarnię 12:0, natomiast zawodnicy z Góry pokonali Kamionkę 9:0. Nasza drużyna po trzech kolejkach zdobyła 7 punktów i jest liderem w swojej lidze.

MŁODZIK:
Orlęta Dęblin - KS Góra Puławska
15.09.2018 godz 13
Stadion w Dęblinie

Najmłodsza grupa, która dalej uczy się grać wyjeżdża do Dęblina. Podopieczni Piotra Chabrosa rozegrają swoje spotkanie z miejscowymi Orlętami. Gospodarze jutrzejszego spotkania zajmują jedno miejsce wyżej od naszej drużyny i do tej pory zdobyli 3 punkty. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości