Przełamać klątwę w Górze

Już w najbliższą niedziele (23.10) o godz. 15.00 Górze Puławskiej odbędzie się mecz w ramach XII kolejki Klasy OkręgowejKS Góra Puławska będzie podejmować Granit Bychawa. W ostatniej kolejce goście z Bychawy niespodziewanie pokonali faworyzowaną Janowiankę Janów Lubelski 1:2, natomiast nasza drużyna przegrała ze Stalą Poniatowa 0:1. Granit zajmuje aktualnie 9 lokatę z 16 punktami na koncie. Nasza drużyna po dwóch kolejnych porażkach z rzędu musi się obudzić i powalczyć o 3 punkty z wyżej notowanym rywalem. Inaczej niedługo obudzi się w A-klasie. Będzie to 6 spotkanie na własnym stadionie, do tej pory nie umieliśmy zdobyć nawet punktu...

W weekend grają Trampkarze Starsi. W Ludwinie z miejscowym Ludwiniakiem podopieczni Kamila Trochyma zmierzą się już w sobotę (22.10) o godz. 11
Junior Starszy: Mecz pomiędzy drużynami KS Góra Puławska Orion Niedrzwica Duża, który miał odbyć się w sobotę (22.10) o godz. 15 został odwołany. Mecz ten rozegrany zostanie w innym terminie.