Piaskovia lepsza w chłodną sobotę

W sobotnim spotkaniu spotkał się drużyny Piaskovii Piaski oraz KS Góry Puławskiej. Lepszą drużyną okazała się ekipa gospodarzy, która wygrała to spotkanie 4:0
Pierwsze minuty meczu to zapoznanie się obu ekip, dobrze w ten mecz weszła nasza drużyna, która stworzyła sobie kilka sytuacji. W 13 minucie Piaskovia mogła objąć prowadzenie. Piłka po strzale jednego z zawodników drużyny gospodarzy zatrzymała się na słupku bramki strzeżonej przez Sławka Szewczyka. Nasza drużyna dzielnie broniła się przez większość czasu w pierwszej połowie. Skrzydła podłamała bramka do szatni dla Piaskovii. Akcja lewą stroną boiska, błąd w obronie, obrońca podał przypadkowo piłkę do napastnika z Piask, a ten z bliskiej odległości pokonał bramkarza Góry Puławskiej. Wynikiem 1:0 dla Piaskovii zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie najlepszą okazje na zniwelowanie rozmiaru porażki mial Jarosław Grykałowski, piłkę po jego strzale z rzutu wolnego obronił golkiper gospodarzy, Wojciech Woźniak także był blisko strzelenia bramki. To by było na tyle. W 57 minucie było już 2:0. Akcja ze środka pola, podanie na lewą stronę do wbiegającego pomocnika Piaskovii, ten dorzucił w pole karne, piłka odbita od Szewczyka wpada do bramki. W 78 minucie mieliśmy już 3:0. Błąd środkowego obrońcy naszej drużyny wykorzystali gracze Piaskovii i strzelili kolejną bramkę. Pod koniec meczu straciliśmy bramkę na 4:0. Dorzucenie z prawej strony, piłka odbija się od słupka, odbija się przypadkowo od Szewczyka, dobiegł napastnik i wpakował piłkę do siatki.

Kolejna porażka, kolejna strata punktów. Do bezpiecznego miejsca tracimy już 9 punktów. Za tydzień derby z Wisłą II Puławy

Piaskovia Piaski - KS Góra Puławska 4:0 (1:0)
Skład: Szewczyk - Czerski, Trochym, Kurpiński, Bełczyk - Sułek, Szymajda, Szymański, Cybula - Woźniak, Grykałowski
Zmiany: 53' Szczypa za Cybule, 57' Taradyś za Woźniaka, 70' Suszek za Sułka
Sztab szkoleniowy: Marek Wulczyński (trener), Patryk Antolak (kierownik drużyny)